Hakkımızda

OnurLas Otomotiv Hakkımızda

Mersin lastik bayileri

Araçlarının sağlığını, bakımını önemseyen sürücüler olarak Mersin lastik bayi arayışında mısınız? Mersin lastik tamirisatışı gibi konularda desteğe mi ihtiyacınız var?

O hâlde hemen belirtelim ki OnurLas Otomotiv bu konuda da, yani lastik satışı ve montajı gibi ihtiyaçlarınız için de her zaman sizinle.

Mersin oto lastik servis arayışında olanlar bileceklerdir ki akü hizmetinde olduğu gibi lastik ve jant için de pek çok firma, sayısız seçenek bulunmaktadır. Bu da demektir ki Mersin lastik tamircisi ya da Mersin lastik jant satışı konusunda çok ama çok iyi bir araştırma yapmamız gereklidir.

Diğer yandan, iş birliği yapacağımız, yani hizmet alacağımız firmanın iş çeşitliliği de önemli bir diğer meseledir.

.Mersin araba lastikleri satışı, onarımı, montajı, rot ve balans ayarı, nitrojen gazı dolumu, hatta toptan lastik satışı ve lastik oteli olması; akü için de satış, montaj, ölçüm, arıza tespiti, şarj ve bakım hizmeti, toptan akü satışı; jant kapak ve aksesuarları, kısacası otomobillerimiz için ihtiyaç duyabileceğimiz her konuda, her açıdan en iyi hizmeti verebilmesi şarttır.

Aksi durumda, örneğin lastik için ayrı, akü için ayrı firmaların desteğine ihtiyaç duyarsak çeşitli sorunlarla karşılaşmamız da mümkündür.Böyle sorunlarla karşılaşmamak için, kalitesinden emin olacağınız iyi bir hizmeti, en iyi şartlarda almanız için OnurLas diyoruz.

Onurlas Otomotiv Mersin uzman lastik firması olarak tüm bu alanlarda yanınızdayız.

Mersin lastik satışları

Peki ya satış?… Evet, mersin araba, araç lastik fiyatları piyasadaki rekabetin çokluğu oranında farklılıklar göstermektedir.

Dahası, ihtiyaç duyacağınız hizmete, yani lastiğe göre de değişecektir. Bu açıdan en sağlıklısının, firmalarla doğrudan görüşerek fiyat bilgisi almak olduğunu söyleyebiliriz.

Mersin lastik fiyatları

Hazır, fiyat konusuna girmişken… Dilerseniz bu konuyu biraz daha detaylandıralım.Tüm illerde olduğu gibi, Mersin otomobil lastik fiyatları da ihtiyacınıza göre değişkenlik gösterecektir, bunu az önce de belirttik.

Mersin araba lastiği fiyatları mı araştırıyorsunuz? En kaliteli Mersin lastikçi hizmeti mi istiyorsunuz? Öyleyse OnurLas Otomotiv ile tanışmanızın zamanı gelmiş demektir, eğer hâlâ tanışmadıysanız!

Mersin lastik tamircileri, değişimi arayanlar için de mersin oto lastiği satışı isteyenler için de doğru ve güvenilir adres, OnurLas. Yalnızca Mersin’de değil, Adana başta olmak üzere yakın muhitlerde de hizmet veriyoruz, siz müşterilerimizin memnuniyetini önceliyoruz.

Memnuniyetiniz, memnuniyetimiz; güvenliğiniz, güvenliğimiz. Bu ilkeden yola çıkarak, Mersin merkezli olmak üzere, Adana akü fiyatları, lastik satışları ve ihtiyaç duyabileceğiniz tüm otomotiv hizmet konularında, çevre bölgeler için de biz buradayız.

Tek yapmanız gereken, bize, OnurLas Otomotiv’e ulaşmak. Mersin lastikçi telefon numarası arayanlar için hemen belirtelim: 0(324) 999 19 79 sabit numaramızdan bize ulaşabilirsiniz.

0(534) 813 33 73 numaralı gsm hattımız da hizmetinizde.Hafta içi her gün ve cumartesi günleri de 08.30 ve 19.00 saatleri arasında sipariş, destek ve randevu için bizi arayın.

Hizmet konusunda bu kadar iddialı olan firmamız OnurLas Otomotiv’den biraz daha ayrıntılı bahsetmek uygun olacaktır diye düşünüyoruz. OnurLas kimdir, nasıl hizmet verir, sektörde bizi farklı kılan önemli faktörler nelerdir, gelin, kısaca bir göz atalım.

Mersin’in Mezitli ilçesinde bulunan firmamız, 2019’dan bu yana hizmet vermeye ve sektörün öncüsü olma yolunda emin adımlarla ilerlemeye devam ediyor. İlkemiz, önceliğimiz, doğru bilgi, doğru ürün, doğru hizmet, kısacası yüzde 100 müşteri memnuniyeti üzerinedir. Bu doğrultuda, başta Michelin olmak üzere, Pirelli, Hankook, Goodyear, Lassa, Kormoran ve Roadstone gibi pek çok lastik markasının yetkili toptan bayiliğinin yanı sıra, perakende ve toptan lastik satışı da yapmaktayız.

Yalnızca lastik üzerine mi hizmet vermekteyiz? Hayır! İhtiyaçlarınız doğrultusunda tüm araçlarınıza uygun, uyumlu standart grup araç aküleri stokumuzla da hizmet veriyoruz.Öte yandan, Mersin’de yat ve tekne faaliyetlerinin de yaygın olduğunu bilen firmamız, jel ve agm aküler için de siz müşterilerine destek ve hizmet sağlamaktadır.

Elektrik panel sistemlerinin aküsü, güneş paneli aküsü, güç kaynağı aküsü, jeneratör aküsü gibi farklı sektörel ihtiyaçlarınız için de, unutmayın, OnurLas Otomotiv burada!

Mersin akü fiyatları, satışları, montajı, Mersin oto lastik fiyatları, satışları, montajı, Adana, Mersin oto lastikçi hizmeti ve çok daha fazlası…

Unutmayın; doğru yol, doğru adımlarla alınır ve otomobiliniz için doğru adımın adı her zaman OnurLas Otomotiv olacaktır.

Hayırlı yolculuklar dileriz.