Hakkımızda

OnurLas Otomotiv Hakkımızda

2019 un mart ayında kurulan şirketimiz ticari faaliyetlerinde yaptığı yenilikçi yatırımlar ile sektörde adını duyurmaya devam ediyor. Otomotiv sektöründe 2012 yılından itibaren edindiğimiz tecrübeleri siz değereli müşterilerimize sunmaktan onur duyuyoruz. Şirket politikamızı sadece satış yapmak üzerine kurmadığımız, müşterilerimize doğru bilgi, doğru hizmet ve doğru ürünleri sunarak en yüksek müşteri memnuniyeti hedeflemekteyiz. Mersin’in Mezitli ilçesinde bulunan iş yerimizde ana markalarımızdan olan Michelin markasının lastik satışını yapmaktayız. Bununla birlikte Pirelli, Hankook, Goodyear, Lassa, Kormoran ve Roadstone markasının Mersin ve ilçelerinin yetkili toptan bayiliği ve perakende satışın yanı sıra toptan lastik satış hizmeti de vermekteyiz.

Lastik satışlarımıza ek olarak akü satışı, montaj ve bakımı hakkında da hizmetlerimiz bulunmaktadır. 2014 yılında koç bünyesinde üretilen Birmot marka akü satışı ile başladığımız faaliyetlerimize Axam, Varta, Magnati Marelli markalarını portföyümüze ekleyerek devam ediyoruz. Birmot, Varta, Axam, Magnati Marelli markalarının Mersin ilinde yetkili satış noktası ve bölgesel olarak tek toptancısı olarak hizmet vermekteyiz. Birmot, Varta, Axam ve Magnati Marelli markalarının arızalı akü servis noktasıyız.

Araçların gelişen elektronik aksamları teknoloji ile beraber artan elektrik sarfiyatları buna bağlı olarak ta gitgide büyüyen akü ihtiyacı karşısında tüm araçlara uyumlu standart grup araç aküleri 12 Volt (40 amper – 105 amper), ticari sınıf araç aküleri 12V (75 amper – 135 amper), kamyon-tır-iş makinası (135 – 240 amper) start stop özellikli EFB ve AGM araç akülerinde her zaman geniş ürün stoğumuzla sektörün tüm ihtiyaçlarına karşı hazırlıklıyız.

Mersin konumu gereği yat ve tekne faliyetleri gerçekleştiren müşterilerimiz için jel ve agm akülerimiz ile ihtiyaçları karşılamaktayız.

Güneş paneli aküsü, elektrik panel sistemlerinin aküsü, jeneratör aküsü, güç kaynağı aküsü gibi çeşitli sektörlerdeki akü ihtiyacına yönelik hizmetlerimiz de bulunmaktadır.